اصلاح مصوبه مجلس در مورد تامین کالاهای اساسی

به گزارش وبلاگ دیدگاه، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از اصلاح مصوبه مجلس در مورد تامین کالاهای اساسی و همچنین تایید درآمدهای پیشنهادی این کمیسیون برای این طرح از سوی دیوان محاسبات خبر داد.

اصلاح مصوبه مجلس در مورد تامین کالاهای اساسی

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی گفت: دیوان محاسبات درآمدهای پیشنهادی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس را برای تامین کالاهای اساسی را کارشناسی، واقعی و قابل تحقق تشخیص داد و این درآمدهای پیشنهادی را تایید کرد.

وی اضافه نمود: طرح تامین کالاهای اساسی که توسط کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس طراحی و ارائه شده و به تصویب مجلس رسیده، برای بررسی به شورای نگهبان، ارسال شده بود که با ایراد شورای نگهبان روبرو شد.

حاجی بابایی یادآور شد: ایراد شورای نگهبان براین طرح، عدم تامین منابع آن بود، که کمیسیون با جلسات متعدد کارشناسی با حضور نماینده شورای نگهبان منابع را به صورت تعیین، معین کرد. دیوان محاسبات کشور نیز منابع معین شده پیشنهادی را، کارشناسی، واقعی و دست یافتنی تشخیص داد و برآن مهر تایید زده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: براین اساس کمیسیون برنامه و بودجه ایرادات شورای نگهبان را بررسی و اصلاحات لازم را اعمال کرده که امیدواریم شورای محترم نگهبان با امعان نظر و دقت طرح مورد نظر را بررسی و تایید کند.

وی با بیان اینکه هدف اساسی این طرح کمک به بهبود معیشت اقشار مختلف جامعه است که تحت فشارهای اقتصادی و معیشتی قرار دارند اضافه نمود: امیدواریم دولت با هماهنگی مجلس و اجرای این طرح بتواند گام های موثر جهت کاهش بار اقتصادی و فشار معیشتی از دوش اقشار مختلف مردم بردارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اصلاح مصوبه مجلس در مورد تامین کالاهای اساسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح مصوبه مجلس در مورد تامین کالاهای اساسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید