جو بایدن، پوتین را تهدید کرد!

به گزارش وبلاگ دیدگاه به نقل از اسپوتنیک، جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را از عواقب دخالت در فرایند انتخاباتی 2020 برحذر داشت.

جو بایدن، پوتین را تهدید کرد!

وی در مصاحبه با ام اس ان بی سی مدعی شد: پیامم برای پوتین این است که اگر انتخاب شوم، وارد عمل خواهم شد چرا که این دخالت انتخاباتی به منزله نقض حاکمیت آمریکا است.

بایدن در ادامه تهدیدهای خود اضافه کرد: قبلاً هم گفته ام و بار دیگر هم تکرار می کنم که ترامپ خیلی علاقه دارد که پوتین همچنان همین راه را ادامه دهد. اما من به شما قول می دهم، به شما قول می دهم اگر پیروز شدم به دلیل دخالت در حق حاکمیت آمریکا، عواقبی در انتظار پوتین خواهد بود.

تا انتخابات 2020 آمریکا که موعد آن 13 آبان است، فاصله زیادی باقی نمانده و نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه این رقابت، با انگیزه جلب آرای مردمی، به اتهام زنی علیه یکدیگر روی آورده اند. برای مثال در حالی که بایدن رقیب جمهوریخواه را به تبانی با روسیه متهم می کند؛ ترامپ هم طرف مقابل را دست نشانده چین می داند. این در حالی است که مسکو و پکن بارها هشدار داده اند که احزاب آمریکایی نباید حین تسویه حساب داخلی، پای بازیگران خارجی را وسط بکشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جو بایدن، پوتین را تهدید کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو بایدن، پوتین را تهدید کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید