خداحافظی سفیر عراق و تسلیم رونوشت استوارنامه چند سفیر به ظریف

به گزارش وبلاگ دیدگاه، سفیر عراق در تهران امروز در سرانجام ماموریتش در ایران با ظریف خداحافظی و سفرای جدید چک، بلغارستان، جمهوری خلق کره و نیکاراگوئه رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وزیر خارجه ایران کردند.

خداحافظی سفیر عراق و تسلیم رونوشت استوارنامه چند سفیر به ظریف

به گزارش گروه سیاست خارجی وبلاگ دیدگاه، سعد عبدالوهاب جواد قندیل سفیر جمهوری عراق در جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (دوشنبه) و در پایان ماموریت خود در ایران با محمدجواد ظریف وزیر امورخارحه جمهوری اسلامی ایران ملاقات و خداحافظی کرد.

سفیر عراق 15 اسفند 1397 رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف نموده بود.(اینجا بخوانید)

سفرای جدید جمهوری چک، جمهوری بلغارستان، جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) و جمهوری نیکاراگوئه در ایران نیز صبح امروز و در شروع ماموریتشان در ایران با حضور در محل وزارت خارجه با ظریف ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کردند.

کانگ سام هیون سفیر پیشین جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) شهریور ماه سال گذشته 1398 در پایان ماموریت خود با ظریف خداحافظی نموده بود.(بیشتر بخوانید)

هریستو پولنداکوف سفیر سابق جمهوری بلغارستان در ایران نیز اردیبهشت سال گذشته (1398) در پایان ماموریت خود با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ملاقات و خداحافظی نموده بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "خداحافظی سفیر عراق و تسلیم رونوشت استوارنامه چند سفیر به ظریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی سفیر عراق و تسلیم رونوشت استوارنامه چند سفیر به ظریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید