درگیری خونین پدر و پسر در بهشت زهرا

به گزارش وبلاگ دیدگاه، مرد میانسال در مراسم سالمرگ دخترش در اقدامی جنون آمیز پسرش را با ضربه های کارد مجروح کرد.

درگیری خونین پدر و پسر در بهشت زهرا

به گزارش ، ظهر شنبه 12 مهر، گزارش درگیری خونینی بین یک پدر و پسر در بهشت زهرای تهران به پلیس اعلام شد و دقایقی بعد نیز مأموران پلیس راهی محل شدند. نخستین آنالیز ها نشان می داد مرد میانسال در یک درگیری پسر 25 ساله اش را با ضربات متعدد چاقو مجروح نموده است.

پسر جوان که بشدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان نهاده شد. از سویی مرد میانسال که عامل این درگیری خونین بود به دستور بازپرس جنایی، بازداشت شد.

او در تحقیقات گفت: من یک دختر 15 ساله داشتم که حدود یک سال قبل یعنی صبح پنجشنبه 11 مهر سال 98، خودش را از طبقه چهارم محل سکونتمان به پایین انداخت و مرد.

  • اعترافات هولناک عضو باند مخوف کخ های نجس

دخترم کوهنورد بود او ساعتی قبل از خودکشی در حال قدم زدن با پسر جوانی در خیابان بود که ناگهان برادر 25 ساله اش او را می بیند و با عصبانیت و تهدید دخترم را در خیابان دنبال کرد همین موضوع باعث شد دخترم از ترس فرار کند، اما او وقتی به خانه آمد طوری ترسیده بود که خودش را از پشت بام به پایین انداخت و خودکشی کرد.

مرد میانسال ادامه داد: در تمام این مدت پسرم را مقصر مرگ دخترم می دانستم اگر آن روز او با خواهرش برخورد نمی کرد الان دخترم زنده بود. در این یک سال عذاب وجدان لحظه ای مرا رها نکرد. امروز در سالگرد مرگ دخترم وقتی به بهشت زهرا و بر سر مزار او رفته بودیم با پسرم درگیر شدم و او را با چاقو زدم. می خواستم انتقام مرگ دخترم را از او بگیرم.

بدین ترتیب به دستور بازپرس ساسان غلامی، مرد میانسال به اتهام آغاز به قتل در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد. همچنین بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیق از شاهدان این درگیری را صادر کرد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "درگیری خونین پدر و پسر در بهشت زهرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری خونین پدر و پسر در بهشت زهرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید