عکس ، حسینی با آمادگی کامل در تمرین ترابزون

به گزارش وبلاگ دیدگاه، ملی پوش ایرانی ترابزون اسپور در سلامتی کامل است و بدون مشکل همراه تیمش تمرین می نماید.

عکس ، حسینی با آمادگی کامل در تمرین ترابزون

به گزارش وبلاگ دیدگاه ورزش سه، ترابزون اسپور تا قبل از تعطیلی رقابت های سوپر لیگ ترکیه نتایج فوق العاده ای به دست آورد و با شکست ناپذیری در 11 هفته متوالی و کسب هشت پیروزی و سه مساوی، پیروز شد در صدر جدول قرار بگیرد که توقف بازی ها به دلیل شیوع کرونا، اجازه نداد پیشروی یاران سید مجید حسینی ادامه دار باشد.

با وجود چنین شرایطی و تعطیلی حدودا سه ماهه سوپر لیگ ترکیه، ترابزون اسپور سعی داشته با انجام تمرینات و دیدارهای تدارکاتی که از روز شانزدهم اردیبهشت ماه شروع نموده، آمادگی بدنی بازیکنان اش را حفظ کند تا بتوانند با ازسرگیری دوباره بازی ها، در صدر جدول بمانند و به قهرمانی برسند.

باشگاه ترابزون اسپور که از همان روزهای ابتدای شیوع کرونا در ترکیه، اقدامات لازم پیشگیرانه و مسائل بهداشتی را برای تمام اعضای تیمش در نظر داشته، در فاصله 25 روز اخیر پنج بار از تمام کارکنان و اعضای تیمش آزمایش کرونا گرفته تا در جریان تمرینات با مسئله ای روبرو نشوند.

حسینی که در این فصل با مصدومیت های زیادی روبرو شده و از 26 مسابقه سوپر لیگ ترکیه در 13 بازی حضور داشته، مثل تمام اعضای تیمش با مسئله ای در تست های کرونا روبرو نشده و توانسته به صورت جدی در تمرینات شرکت کند.

طبق آخرین اطلاعیه فدراسیون فوتبال ترکیه، مسابقات سوپر لیگ این کشور از روز بیست و دوم خردادماه شروع می گردد که هنوز زمان بندی دقیقی از بازی ها اعلام نشده است، اما احتمالا یاران حسینی در نخستین مسابقه خود مقابل کایزری اسپور قرار می گیرند.

  • 5 باشگاه اروپایی حسینی را می خواهند
منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، حسینی با آمادگی کامل در تمرین ترابزون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، حسینی با آمادگی کامل در تمرین ترابزون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید