کاهش 3 تا 6 درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور

به گزارش وبلاگ دیدگاه، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 3 تا 6 درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور - از شمال غرب تا شمال شرق - گفت: طی روز های آینده در برخی نقاط کشور وقوع رگبار باران دور از انتظار نیست.

کاهش 3 تا 6 درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دیدگاه، صادق ضیاییان گفت: طی سه روز آینده برای استان های واقع در شمال غرب کشور به ویژه شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و شمال کردستان انتظار افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد را داریم.

وی با اشاره به اینکه این شرایط طی روز های شنبه و یکشنبه (21 و 22 تیر) برای استان های واقع در شمال غرب کشور ادامه دارد، گفت: تا روز جمعه (20 تیر) در بیشتر نقاط شاهد افزایش دما خواهیم بود و از روز شنبه (21 تیر) در نوار شمالی کشور - از شمال غرب تا شمال شرق - کاهش دما (بین 3 تا 6 درجه سانتیگراد) رخ می دهد. طی همین زمان در جنوب غرب شاهد افزایش دما خواهیم بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز و فردا (18 و 19 تیر) در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان وکرمان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود و وزش باد شدید در زابل نیز از روز جمعه تا یکشنبه (20 تا 22 تیر) دور از انتظار نیست.

ضیاییان در پایان درباره شرایط جوی تهران طی روز های آینده گفت: پدیده جوی خاصی در تهران تا پایان هفته نداریم و بر اساس پیش بینی ها تا فردا (19 تیر) در تهران شاهد افزایش دما هستیم و دمای حداکثر به 38 درجه سانتیگراد می رسد، اما از روز جمعه (20 تیر) تا اواسط هفته با کاهش دما در تهران روبرو خواهیم شد و دمای حداکثر به 34 درجه سانتیگراد می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کاهش 3 تا 6 درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 3 تا 6 درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید