گوگل یافتن مراکز آزمایش کرونا را ساده تر کرد

به گزارش وبلاگ دیدگاه، گوگل که قبلا خدماتی را برای تسهیل کمک به بیماران کرونایی ارائه کرده بود، حالا قصد دارد یافتن مراکز آزمایش کرونا را باز هم ساده تر کند.

گوگل یافتن مراکز آزمایش کرونا را ساده تر کرد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ دیدگاه به نقل از انگجت، همزمان با افتتاح مراکز تست کرونا در نقاط مختلف آمریکا گوگل تلاش می کند از طریق جستجوگر خود تمامی این مراکز را تحت پوشش قرار دهد.

گوگل تعداد مراکز تست کرونایی که از طریق جستجوگر این شرکت در آمریکا قابل شناسایی هستند را به حدود دوهزار مورد افزایش داده است. این مراکز در 43 ایالت آمریکا واقع هستند و اگر کلمه کرونا یا کووید 19 یا کلمات مشابه در گوگل جستجو شوند، فهرستی از مراکز یادشده در دسترس قرار می گیرند.

البته گوگل فهرست مراکز تست کرونا را در برخی ایالات آمریکا نمایش نمی دهد، زیرا این مراکز به تایید مقامات بهداشتی نرسیده اند. مراکز یادشده به خصوص در ایالت های کانکتیکات، ماین ، میسوری ، نیوجرسی ، اوکلاهما ، اورگان و پنسیلوانیا واقع هستند.

در زمان جستجوی عبارت COVID-19 در گوگل زبانه ای به نام Testing در سمت چپ محل نمایش نتایج جستجو مشاهده می شود که از طریق آن مراکز تست کرونا قابل مشاهده هستند. گوگل ارائه خدمات کرونایی خود را از ماه مارس آغاز کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "گوگل یافتن مراکز آزمایش کرونا را ساده تر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل یافتن مراکز آزمایش کرونا را ساده تر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید