اکسیوس فاش کرد: پیشنهاد جنجالی ترامپ به جان کیلی برای ریاست اف بی آی

به گزارش وبلاگ دیدگاه، یک وبگاه خبری فاش نموده است که رئیس جمهور آمریکا به وزیر سابق امنیت داخلی ایالات متحده پیشنهاد پست مدیریت اف بی آی را یک روز پس از برکناری جیمز کومی در سال 2017 داده است.

اکسیوس فاش کرد: پیشنهاد جنجالی ترامپ به جان کیلی برای ریاست اف بی آی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دیدگاه، وبگاه خبری اکسیوس به نقل از مایکل اشمیت خبرنگار نیویورک تایمز فاش نموده است که دونالد ترامپ یک روز پس از برکناری جیمز کومی مدیر پیشین اف بی آی، به جان کیلی وزیر سابق امنیت داخلی آمریکا پیشنهاد قبول این سمت را داده است.

بر اساس این گزارش وبگاه اکسیوس اضافه کرد: ترامپ از جان کیلی خواسته است تا نسبت به شخص رئیس جمهور و تنها خودش وفادار باشد. ولی جان کیلی بلافاصله مشکل مربوط به درخواست ترامپ برای وفاداری را متوجه شده و در برابر این درخواست مقاومت نموده است.

جان کیلی در پاسخ به درخواست ترامپ گفته است که من تنها به قانون اساسی و اجرای قانون وفادار خواهم بود.

وی حاضر نشده است وفاداری اش به شخص ترامپ را تضمین کند. شرط ترامپ برای جان کیلی به خوبی تفکر ترامپ در زمان برکناری جیمز کومی در سال 2017 را نشان می دهد. ترامپ دومین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است که مدیر اف بی آی را برکنار نموده است.

جیمز کومی در آن موقع راهنمایی تحقیقات مربوط به پرونده جنجالی دخالت روسیه در انتخابات آمریکا در سال 2016 را بر عهده داشت.

دولت ترامپ به بهانه نحوه مدیریت جیمز کومی در پرونده مربوط به تحقیقات ایمیل های هیلاری کلینتون، وی را از این سمت برکنار کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اکسیوس فاش کرد: پیشنهاد جنجالی ترامپ به جان کیلی برای ریاست اف بی آی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکسیوس فاش کرد: پیشنهاد جنجالی ترامپ به جان کیلی برای ریاست اف بی آی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید